Kiev Turu

Tatil planları içerisinde kiev turu bulunanlar bu alanda profesyonel hizmet veren firmalar ile iletişime geçebilirler. Tur esnasında konaklanabilecek tüm otellerin listesi de bu platformlarda müşterilerin beğenisine sunuluyor. Lüks olan otellerin yanı sıra her bütçeye uygun ekonomik oteller de bu listelerde yer almaktadır. Aile ile birlikte konaklamaya uygun tüm oteller de görselleri ve avantajları ile birlikte servis ediliyor. Erken rezervasyon ve diğer işlemler konusunda da firmalar yardımcı olmaktadır.

 Otellerde Sunulan Hizmetler

 Şehir merkezine çok yakın olan bu otellerde birbirinden farklı hizmetler de sunuluyor. Bunların başında masaj seçenekleri gelmektedir. Aromaterapi masajı dışında, Thai ve İskandinav türünde masajlar da alanında deneyimli ve uzman terapistler tarafından tatbik edilmektedir. Kullanılan yağlar ve kremler tamamen kaliteli ürünlerdir. Otelde kalındığı süre boyunca günlük olarak masaj terapisi yaptırılabilir.

 Spa Hizmetleri

 Çeşitli spa hizmetleri de Kiev’de bulunan beş yıldızlı otellerde servis ediliyor. Sauna ve buhar banyoları ile birlikte rahatlamak ve dinlenmek mümkündür. İsteyenlerin 7 / 24 kullanabileceği spor salonları da mevcuttur. Hem kardiyo hem de ağırlık merkezli bu salonlarda personal trainer ile birlikte çalışılabilir, akabinde buhar banyolarında ve saunalarda dinlenilebilir. Tüm bu hizmetler otel ücretlerine dahil olup konforlu bir tatil vaat etmektedir.

 Güzellik Salonu Hizmetleri

 Kiev turlarında faydalanabilecek bir diğer hizmet güzellik salonlarında sunulmaktadır. Özellikle kadınların büyük ilgi gösterdiği bu salonlarda verilen hizmetler de tamamen profesyoneldir. Yüz bakım uygulamaları dışında, kimyasal peeling ve benzeri cilt bakım seçenekleri de yer alıyor. Kiev’in merkezinde yer alan bu otellerin kuaför salonları da bulunmaktadır. Kalıcı makyaj, protez tırnak gibi onlarca farklı hizmet cüzi ücretler karşılığında talep edilebilir.

Beach Yoga Seçenekleri

 Ukrayna’nın göz kamaştıran kumsallarında tamamen uzman bir yoga eğitmeni ile birlikte beach yoga seçenekleri değerlendirilebilir. Stres atmak isteyen tüm erkek ve kadın konuklar çocukları ile birlikte yoga yapabilir ve tatilini çok daha keyifli bir noktaya taşıyabilir. Yoga seansları gündüz ve akşam olmak üzere günde iki kere yapılmaktadır.

Kiev turlarında en yakın oteli bulmak ve otellerin sunduğu fırsatlardan yararlanmak isteyen herkes bu alanda çalışan firmalar ile iletişime geçebilir.